Er is bij Orion altijd plek voor zij-instromers!

Er is bij Orion altijd plek voor zij-instromers!

26 oktober 2022 Redactie Orion

Ben je al een tijdje aan het nadenken over de volgende stap in je loopbaan waarbij je écht het verschil kunt maken? Zou jij een bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling van kinderen? En denk je erover na hoe het zou zijn om voor de klas te staan? Ben jij die doorzetter die in het bezit is van een afgeronde bachelor opleiding op hbo- of universitair niveau? Dan kun je direct bij ons aan de slag als zij-instromer en werken en leren combineren!

Op deze manier kun je gelijk van start én meteen bijdragen aan de ontwikkeling van onze leerlingen. Uiteraard zorgen wij voor een goede begeleiding tijdens het leerwerktraject. 

De Pabo HvA biedt de route speciaal (basis)onderwijs aan voor zij-instromers die al een hbo- of universitair diploma hebben. Dit in nauwe samenwerking met de schoolbesturen Orion, Kolom en de PI-scholen. Wil je naar aanleiding van onderstaande brochure meer informatie of gelijk kennismaken? Neem dan contact op met Monica de Wit, 06-43254179 of via m.dewit@orion.nl.

Lees hier de brochure voor zij-instromers in het speciaal onderwijs